Windykacja należności

Windykacja należności przeważnie nie kończy się na skierowaniu sprawy na drogę sądową, przeprowadzeniu postępowania sądowego o zapłatę i uzyskaniu nakazu zapłaty. W większości przypadków wymaga podjęcia działań windykacyjnych mających na celu wyegzekwowanie należności i doprowadzenie do spłaty zadłużenia.

Nasza kancelaria windykacyjna Nikodemos podejmuje szereg działań mających na celu odzyskanie należności od dłużnika. Powodzenie tych działań zależne jest od zastosowania odpowiedniej siły perswazji w windykacji miękkiej wobec dłużnika. Dobre narzędzie windykacyjne umożliwiające jest podstawą skutecznego prowadzenia działań mających na celu odzyskanie zaległych płatności ze strony dłużnika.

Często powierzenie odzyskania zaległych płatności egzekucji komorniczej oprócz dodatkowej opłaty nie spowoduje wpływu środków na rachunek wierzyciela a jedynie podniesie koszty windykacji.

Dlatego ważne jest aby powierzenie windykacji i wyegzekwowanie spłaty należności powierzyć profesjonalnej firmie windykacyjnej.
Przekazanie sprawy naszej kancelarii często prowadzi do uregulowania zaległej płatności i wpływu środków na rachunek bankowy wierzyciela.

Ważnym jest również odpowiednie reprezentowanie wierzyciela przed wszystkimi organami. Ważne jest w przypadku braku spłaty odpowiednie napisanie wezwania do zapłaty. Często też brak wiedzy o konieczności kierowania sprawy na drogę sądową powoduje niemożność odzyskania zaległych płatności.

Działania windykacyjne prowadzone przez naszą firmę uchronią Cię od błędów formalnych i zaniechań często prowadzących do niemożności odzyskiwania należności.

Rzecz jasna, prowadzimy działania na każdym etapie i przekazujemy wszelkie informacje na temat postępu procesu mającego na celu spłatę należności

Kancelaria nasza w toku nabytych doświadczeń może zagwarantować Państwu najwyższej jakości pomoc w odzyskaniu długu.

 • Przeprowadzanie procesu windykacji
 • Sporządzanie i wysyłanie wezwań do zapłaty
 • Windykacja polubowna
 • Windykacja telefoniczna
 • Windykacja terenowa
 • Windykacja sądowa
 • Ugody sądowe i pozasądowe
 • Zbieranie informacji o majątku dłużnika
 • reprezentacja przed komornikami sądowymi
 • Umieszczanie danych dłużnika w bazach
 • Sprawdzanie lojalności
 • Obrót wierzytelnościami
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zapraszamy do kontaktu
+ 48 509 799 398

Nawet najbardziej z pozoru skomplikowana sprawa może być łatwa do rozwiązania. Potrzebny jest tylko odpowiedni, zaufany partner z którym można wspólnie jej sprostać.
Nasza kancelaria Nikodemos może być dla Ciebie właśnie takim partnerem. Zrób pierwszy krok, skontaktuj się z nami.
Nasza siedziba jest w Częstochowie, ale odzyskiwanie wierzytelności nie ogranicza się Częstochowy i okolic. Nasz obszar działania to Polska i cała Europa.
Ustalenia wysokości opłaty dokonujemy indywidualnie z zachowaniem dobrych relacji biznesowych i wspólnych ustaleń jakie podejmowane są czynności powierzone zewnętrznej firmie windykacyjnej Nikodemos.

Dzięki współpracy z nami unikniesz niedopełnienia obowiązków formalnych, unikniesz błędów spowodowanych nieznajomością przepisów prawa oraz uzyskasz pomoc mającą na celu uzyskanie całkowitej spłaty należności. Postępowanie egzekucyjne, zarządzania wierzytelnościami, prowadzenie sprzedaży wierzytelności i inne działania mające na celu wyegzekwowania należności to domena naszej kancelarii.
Nie trać płynności finansowej w swojej działalności gospodarczej. Często dalsze istnienie firmy zależne jest od odzyskania należności. Prowadzimy nasze działania w stosunku do osób prawnych i fizycznych. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

 

Dlaczego my?

Profesjonalna windykacja 

u

Jesteśmy profesionalni

Wiemy jak ważny jest profesjonalizm w odzyskiwaniu długów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań aby realizowane przez nas zlecenia windykacji były na najwyższym poziomie.

u

Działamy szybko

Bardzo często w windykacji czas jest najważniejszy. Dlatego pracujemy 7 dni w tygodniu 24h na dobę.  Śledzimy, monitorujemy, sprawdzamy, zabezpieczamy. Dla nas zadowolenie klienta to podstawa działania.

u

Jesteśmy dyskretni

Dyskrecja w działaniach windykacyjnych to ważna cecha. My zapewniamy pełną dyskrecję przy realizacji powierzonego zlecenia. Działamy dyskretnie i profesjonalnie.

u

Współpracujemy z zaufanymi partnerami

Często działania windykacyjne wychodzą poza najbliższy teren. Często poza granice Polski. Aby zapewnić szybkość świadczonej usługi współpracujemy z zaufanymi partnerami na terenie całej Europy.

Adres

Kancelaria Windykacyjna
Nikodemos sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 40
42-218 Częstochowa
NIP: 5732857151
Regon: 362985389
KRS: 0000586377

Telefon

+48 509 799 398

Email

biuro@nikodemos.pl